SATAGE IIIA - PRZEDŁUŻONY OKRES PRZEJŚCIOWY STAGE V

Unia Europejska zmodyfikowała rozporządzenie UE 2016/1628, które wejdzie w życie 1 lipca, dotyczące maszyn samojezdnych nieporuszających się po drogach (NRMM) w zakresie jego przepisów przejściowych, aby zagwarantować funkcjonowanie rynku. Oznacza to przedłużenie o 12 miesięcy wcześniej zatwierdzonego okresu. 

 W ten sposób nowe okresy sprzedaży zespołów prądotwórczych Stage IIIA o mocach mniejszych niż 56 kW i większych niż 130 kW, produkowanych do 30 czerwca 2021 r., Będą trwały do ​​grudnia 2021 r. Generatory o mocy od 56 do 130 kW i produkowane do 30 czerwca 2021 r. mogą być sprzedawane do grudnia 2021 r.

  • STAGE V: Rozporządzenie UE 2016/1628, które reguluje limity emisji zanieczyszczeń gazowych i cząstek stałych dla silników spalinowych zainstalowanych w maszynach mobilnych nieporuszających się po drogach (NRMM) lub:
  • RoHS2: Dyrektywa 2011/65 / UE, która ustanawia ograniczenia dotyczące stosowania niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (EEE); przeznaczone do stosowania przy napięciu znamionowym nieprzekraczającym 1000 V  dla prądu przemiennego i 1500 V dla prądu stałego.

Niniejsza dyrektywa dotyczy wszystkich stacjonarnych agregatów prądotwórczych o mocy poniżej 375 kW w Unii Europejskiej. Wielkie instalacje stałe o mocy około 375 kW, o łącznej mocy 375 kW w kontenerach ISO powyżej 20 stóp są z niej zwolnione.

Od 22 lipca 2019 r. Wprowadzono dodatkowe pięcioletnie przedłużenie stosowania dyrektywy w odniesieniu do ołowiu w stopach lutowniczych oraz dla łożysk i tłoków stosowanych w niektórych silnikach spalinowych.JESTEŚMY GOTOWI DLA CIEBIE! | Stage V i RoHS 2


Himoinsa jako lider w branży produkcji alternatywnej energii elektrycznej oraz  zaangażowani w działania na rzecz ochrony środowiska, oferuje szeroką gamę agregatów prądotwórczych z  silnikami Diesel oraz zasilanych  gazem. W ofercie  występują również maszty oświetleniowe z silnikami z normą emisji Stage V.

Aby zmniejszyć emisję substancji szkodliwych sprzętu elektrycznego i elektronicznego, nasze agregaty są zgodne z RoHS2, dyrektywą 2011/65 / UE.Generatory S5Generatory Diesla

Nowe agregaty prądotwórcze S5 zawierają wiele cech konstrukcyjnych i innowacyjnych, dzięki którym są jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i konkurencyjnych produktów w europejskim sektorze wynajmu; agregaty prądotwórcze z silnikami Yanmar, FPT i Scania, które zawierają nowy układ oczyszczania spalin w celu zapewnienia obniżonej emisji zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/1628 (NRMM).                                                                                                               


Generatory Gazu

Agregaty gazowe z certyfikatem HIMOINSA Stage V dla wypożyczalni są pierwszymi agregatami na rynku, wyposażone w  zbiorniki LPG. Agregaty prądotwórcze, które mogą pracować zarówno z częstotliwością 50, jak i 60 Hz oferują taką samą wydajność jak ich odpowiedniki z silnikiem Diesla, co czyni je alternatywą niskoemisyjną, idealną na rynku wypożyczalnianym.                                                                                                                                                                                                                                       

Maszty oświetleniowe z silnikami Stage V

Maszty oświetleniowe HIMOINSA z silnikami Stage V oferują maksymalną wydajność i trwałość w kompaktowej i solidnej konstrukcji i są w stanie wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki środowiskowe i robocze.

Maszty z silnikami Stage V, które są zgodne z europejskimi przepisami dotyczącymi emisji, w celu ograniczenia wytwarzania gazów zanieczyszczających; poziomy zużycia i długi czas pracy, ze zbiornikiem paliwa, który może zagwarantować do 17 nocy nieprzerwanej pracy bez konieczności tankowania (w zależności od modelu) oraz kompaktową i solidną konstrukcją, która umożliwia łatwą obsługę i transport.

Zobacz wszystkie modele:
Odwiedź nas!

Niektóre modele z gamy S5 można będzie  zobaczyć na targach SMOPYC w dniach 1–4 kwietnia w Saragossie (Hiszpania | Pawilon 4 - stoisko 65–66) lub podczas Międzynarodowej Wystawy Wypożyczalni (IRE) w dniach 9–11 czerwca w Maastricht ( Holandia | Stoisko 2245).
Rozporządzenie (UE) 2016/1628

EMISJE SILNIKA W MASZYNACH MOBILNYCH UŻYWANYCH POZA DROGAMI PUBLICZNYMI

Jak Państwo wiedzą, w celu stopniowego zmniejszania zanieczyszczenia powietrza, dyrektywa 97/68 / WE, która ustanowiła wymagania dotyczące limitów emisji (etapy I, II, IIIA, IIIB i IV) oraz procedur homologacji typu dla silników w maszynach mobilne, nieporuszających się po drogach publicznych, został przyjęty w 1997 roku.

W styczniu 2017 r. Dyrektywa 97/68 / WE została uchylona i zastąpiona rozporządzeniem (UE) nr 2016/1628, które ustanawia wartości graniczne emisji zanieczyszczeń gazowych i cząstek stałych (znanych jako Stage V) dla silników maszyn mobilnych nieporuszających się po drogach, a także jako wymagania administracyjne i techniczne dotyczące homologacji typu. Niniejsze rozporządzenie będzie miało wpływ na produkty wprowadzane do obrotu od 1 stycznia 2019 r. Przewiduje ono jednak okres przejściowy, w którym można sprzedawać urządzenia z silnikami wyprodukowanymi w 2018 r., a zatem nieobjęte homologacją na Stage V.

Skontaktuj się z nami

 

Potwierdzam przeczytanie i zaakceptowanie polityka prywatności * 
 

* Pola wymagane