SILENT PLUS

Cichsze i bardziej niezależne agregaty prądotwórcze dla sektora wynajmu

Zespół inżynierów HIMOINSA wdrożył ważne udoskonalenia na potrzeby zastosowań w sektorze wynajmu. Gama produktów obejmuje agregaty prądotwórcze z silnikami Yanmar, FPT i Scania o mocy od 20 do 550 kVA.

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE ZAPROJEKTOWANE DO PRACY W MIEJSCACH OBJĘTYCH ŚCISŁĄ OCHRONĄ PRZED HAŁASEM, zwłaszcza na obszarach miejskich. Agregaty prądotwórcze Silent Plus, oprócz zgodności z normami emisji Stage IIIA, zapewniają ograniczenie emisji hałasu do około 60 dB (A) w odległości 7 m. Przeznaczona głównie do obsługi wydarzeń i imprez seria Silent Plus zapewnia niski poziom emisji akustycznych dzięki zoptymalizowanej konstrukcji wlotów i wylotów powietrza, zastosowaniu dwurdzeniowego układu wydechowego oraz najwyższej jakości elementów izolacyjnych.


Dwurdzeniowy UKŁAD WYDECHOWY redukuje emisje akustyczne i optymalizuje przestrzeń w obudowie.Wysoki poziom izolacji akustycznej

Obudowa wyłożona wełną mineralną o wysokiej gęstości i grubości 100 mm.


Izolacja panelu sterowania

Panel sterowania jest odizolowany od reszty konstrukcji, aby zniwelować emisje akustyczne podczas posługiwania się nim po otwarciu drzwi. (Opcja dostępna dla serii HRFWS+ i HRSWS+)


Złącze zasilające

Złącza typu Powerlock (opcja) podające 100% mocy znamionowej grupy, które umożliwiają szybkie, wygodne i bezpieczne podłączenie.


Łatwiejsza konserwacja

Szczeble i uchwyty ułatwiające prace konserwacyjne w większych obudowach.


Ochrona przed deszczem

Wszystkie połączenia obudowy są dodatkowo uszczelnione w celu zapobieżenia przedostawaniu się wody.


Nadzorowanie poziomu czynnika chłodzącego

Modele z silnikami FPT i Scania wyposażone są w czujniki niskiego poziomu czynnika chłodzącego, które zapewniają lepszy nadzór nad pracą maszyny. (Opcja w serii Yanmar)

           

Ponad cztery zmiany robocze bez tankowania dzięki zbiornikom o dużej pojemności i silnikom z elektronicznie sterowanym wtryskiem.


Silent Plus
Agregaty prądotwórcze: Diesel
HRYW
Powered by YANMAR
Prime 20 - 42 kVA
Standby 22 - 46 kVA
50 Hz 1.500 rpm Prime kVA
20-42
Zobacz modele
Silent Plus
Agregaty prądotwórcze: Diesel
HRFW
Powered by FPT_IVECO
Prime 60 - 301 kVA
Standby 63 - 330 kVA
50 Hz 1.500 rpm Prime kVA
60-301
Zobacz modele
Silent Plus
Agregaty prądotwórcze: Diesel
HRSW
Powered by SCANIA
Prime 500 - 501 kVA
Standby 546 - 550 kVA
50 Hz 1.500 rpm Prime kVA
500-501
Zobacz modele