AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE Z SILNIKIEM DIESLA


HIMOINSA produkuje agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla w szerokim zakresie mocy: od 3 kVA do 3000 kVA. Jest to bezpieczna, wydajna i niezawodna odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na energię. Urządzenia przystosowane do ciągłego zasilania energią, do zmniejszania szczytów zapotrzebowania lub do zasilania awaryjnego w przemyśle, handlu i mieszkalnictwie.Agregaty prądotwórcze | Gama przemysłowej

Postępy w energetyce posuwają się miarowym rytmem. W sektorze przemysłowym codziennie powstają tysiące projektów.  Szacuje się, że moc potrzebna w sektorze przemysłowym w roku 2020 wyniesie 201 847 MW, co stanowiłoby 70% zapotrzebowania na moc z agregatów prądotwórczych na świecie.

Zob. agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla gamy przemysłowej


Agregaty prądotwórcze | Gama ciężka

Agregaty prądotwórcze z gamy ciężkiej to płuca energetyczne niezbędne instytucjom, szpitalom i obiektom finansowym. Nawet kilkuminutowa przerwa może spowodować duże straty finansowe w banku lub mieć poważne konsekwencje dla bezpieczeństwa pacjentów w szpitalu. Generatory dużej mocy są niezastąpione, kiedy trzeba zapewnić awaryjne zasilanie w budynku znajdującym się w centrum finansowym Genewy z powodu przerwy w dostawie prądu; albo ciągłe zasilanie, kiedy konieczne jest przeprowadzenie konserwacji instalacji elektrycznej w fabryce konserw, która nie może sobie pozwolić na zatrzymanie produkcji.

Zob. agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla gamy ciężka


Agregaty prądotwórcze | Gama na wynajem

Agregaty prądotwórcze marki HIMOINSA przeznaczone dla sektora wynajmu łączą wytrzymałość i wszechstronność, której potrzebują wypożyczalnie sprzętu. Są to urządzenia zaprojektowane z myślą o wszelkich możliwych zastosowaniach: od agregatów prądotwórczych dla budownictwa, górnictwa i przemysłu wydobywczo-naftowego, po generatory na koncerty i imprezy masowe, takie jak piłkarskie mistrzostwa świata, wyścigi Formuły 1 czy Igrzyska Olimpijskie, które wymagają gigawatów energii w odpowiednim czasie i przez ograniczony okres.

Zob. agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla gamy na wynajem


Agregaty prądotwórcze | Gama średniego napięcia

Agregaty prądotwórcze HIMOINSA zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu zapotrzebowania w sieci średniego napięcia. Jest to opłacalne i niezawodne rozwiązanie w sektorach krytycznych, takich jak służba zdrowia, przemysł rafineryjny, petrochemiczny, hutnictwo i tym podobne.

Zob. agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla gamy średniego napięcia


Agregaty prądotwórcze | Gama przenośna

Cechą charakterystyczną generatorów przenośnych marki HIMOINSA jest łatwa obsługa. Ponieważ są używane w gospodarstwach domowych i małych firmach przez niewyspecjalizowanych użytkowników, muszą mieć prostą i lekką konstrukcję.

HIMOINSA oferuje 30 różnych modeli agregatów przenośnych o mocy od 3 kVA do 10,6 kVA, które wyposażone są w silniki Lombardini, Hatz lub Yanmar. We wszystkich modelach paliwem jest olej napędowy, a rozrusznik może być elektryczny lub ręczny w zależności od silnika

Zob. agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla gamy przenośnaNa całym świecie pobór energii do zaspokojenia podstawowych potrzeb społeczności stale rośnie już od dekad, a agregaty prądotwórcze z silnikiem Diesla ugruntowały swoją silną pozycję jako jedno z najważniejszych rozwiązań energetycznych. Są źródłem energii, które nigdy nie zawodzi. Zapewniają zasilanie tam, gdzie sieć energetyczna nie sięga, gdzie jest niewystarczająca albo, nawet jeśli jest dostępna, nie zawsze funkcjonuje niezawodnie.W zastosowaniach typu standby generatory z silnikiem Diesla zapewniają czas reakcji, którego już bardziej skrócić nie można.  Są w stanie uruchomić się i zapewnić 100% mocy w ciągu 10 sekund od awarii sieci, co pozwala uniknąć zakłóceń w zasilaniu, które mogłyby wpłynąć na normalną pracę fabryki, szpitala albo centrum danych, od którego zależy funkcjonowanie instytucji publicznej.

Przedsiębiorstwa, takie jak duże wypożyczalnie sprzętu, szukają generatorów zapewniających jak najniższe koszty eksploatacji i konserwacji, a więc takich jak agregaty na olej napędowy marki HIMOINSA. Coraz wydajniejsze konstrukcje tych urządzeń, obniżone zużycie paliwa i dłuższe okresy międzyprzeglądowe, są bardzo atrakcyjne w kontekście zastosowań roboczych w trybie PRP. 

Ponadto w produkcji wszystkich swoich urządzeń HIMOINSA wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, aby budować maszyny o wysokiej sprawności nie tylko pod względem ograniczania zanieczyszczenia środowiska, ale także pod względem redukcji hałasu. Wszystkie wersje wyciszone są wyłożone wełną mineralną o wysokiej gęstości i grubości co najmniej 50 mm oraz wytwarzane są ze stali typu DD i DC zgodnie z normami europejskimi EN 10111 i EN 10130

Silent Plus

 
Seria Moc      
HRYW 20-42 kVA     Zobacz modele
HRFW 60-300 kVA     Zobacz modele
HRSW 500-501 kVA     Zobacz modele
 

Grupa przemysłowe

 
Seria Moc      
HYW 7,50-51 kVA     Zobacz modele
HHW 20-112 kVA     Zobacz modele
HFW 44-625 kVA     Zobacz modele
HBW 109-750 kVA     Zobacz modele
HDW 199-863 kVA     Zobacz modele
HSW 250-735 kVA     Zobacz modele
HMW 457-702 kVA     Zobacz modele
HLW 10,30-21 kVA     Zobacz modele
HZA 3,80-42 kVA     Zobacz modele
HLA 7,90-18,70 kVA     Zobacz modele
 

Grupa ciężkie

 
Seria Moc      
HBW 800-1.280 kVA     Zobacz modele
HTW 670-2.555 kVA     Zobacz modele
HMW 745-1.377 kVA     Zobacz modele
 

Grupa wynajem

 
Seria Moc      
HRYW 17,50-50 kVA     Zobacz modele
HRFW 60-626 kVA     Zobacz modele
HRFW 411-533 kVA     Zobacz modele
HRSW 250-735 kVA     Zobacz modele
HRMW 460-692 kVA     Zobacz modele
HRMW 510-700 kVA     Zobacz modele
 

Grupa przenośne

 
Seria Moc      
HYA 4,40-4,40 kVA     Zobacz modele
HZA 3,20-10 kVA     Zobacz modele
HLA 3,20-7,30 kVA     Zobacz modele
 

Grupa średniego napięcia

 
Seria Moc      
HMW 1.014-1.364 kVA     Zobacz modele
HTW 1.000-2.536 kVA     Zobacz modele