WIEŻE OŚWIETLENIOWE


Kiedy światło dzienne jest słabe a praca wre, nie ulega wątpliwości, że doskonałym rozwiązaniem są wieże oświetleniowe. Masowe imprezy sportowe w Abu Zabi, budowa pociągu dużych prędkości w Hiszpanii oraz jedne z największych kopalni węgla na świecie, położone w Mongolii na południe od pustyni Gobi – to tylko niektóre z okoliczności, w których były uruchamiane wieże oświetleniowe marki HIMOINSA.

Serie wież oświetleniowych  

Wyposażone w silnik Yanmar, niektóre modele agregatów wyposażonych w wieże oświetleniowe z serii APOLO są w stanie zaoferować moc oświetleniową na poziomie nawet 1 320 000 lumenów, oświetlenie powierzchni do 110 000 metrów kwadratowych i nieprzerwaną pracę przez 166 godzin, czy 17 nocy bez uzupełniania paliwa. Szczegółowo dopracowane projekty obejmują także wersje LED, gwarantujące oszczędność energii.  Dzięki niewielkim wymiarom ich transport jest opłacalny, co z kolei obniża koszty.


Jako producent kompleksowy spółka HIMOINSA posiada zdolność wytwarzania wszechstronnych i intuicyjnych sterowników, które upraszczają zarządzanie i sterowanie agregatem prądotwórczym i wnoszą do produktu wartość dodaną, zapewniając ponadto większą zdolność dostosowania się do wymagań klienta oraz pełną dostępność części zamiennych. 

Wszystkie wieże oświetleniowe z serii APOLO marki HIMOINSA są standardowo wyposażone w nowy sterownik M7T, wyróżniający się szeregiem udoskonaleń w zakresie obsługi przez użytkownika: sekwencyjne włączanie i wyłączanie lamp, co pozwala uniknąć przeciążenia agregatu prądotwórczego; niezależne wyjścia do sterowania włączaniem i wyłączaniem; oraz system ochrony przed ponownym zapłonem na gorąco, który uwzględnia niezbędny czas stygnięcia, by nie doprowadzić do nadmiernego wzbudzenia alternatora oraz by chronić urządzenie.
Duże inwestycje budowlane na świecie zawsze wymagały stosowania wież oświetleniowych. Prace nad rozbudową Kanału Panamskiego, uznawane dotychczas za największy projekt inżynieryjny XXI wieku, prowadzone były w nocy, częściowo przy wykorzystaniu wież oświetleniowych marki HIMOINSA. Tylko dzięki sztucznemu oświetleniu możliwa była realizacja budowli o takim rozmachu, przez którą rocznie przewożonych jest 600 milionów ton towarów.

Wieże oświetleniowe

 
Seria Moc          
Apolo Start 2,80-7,50 kVA         Zobacz modele
Apolo Compact 2,80-7,20 kVA         Zobacz modele
Apolo Box 2,80-7,20 kVA         Zobacz modele