Części zamienne marki HIMOINSAAby mieć pewność, że urządzenie będzie zawsze działać bez problemów, wybieraj tylko oryginalne części zamienne. HIMOINSA zapewnia części opracowane na miarę, przetestowane i homologowane konkretnie do stosowania w oferowanych agregatach prądotwórczych. Części zamienne HIMOINSA to maksymalna wydajność i dłuższa żywotność urządzeń oraz spełnianie surowych norm jakości.

Filtry, oleje i czynniki chłodzące stanowią niezbędne elementy konserwacji planowo-zapobiegawczej. Materiały eksploatacyjne HIMOINSA są testowane i homologowane konkretnie do stosowania w urządzeniach tej marki. Stosowanie innych niesprawdzonych materiałów eksploatacyjnych może doprowadzić do poważnych uszkodzeń w trakcie użytkowania tych agregatów prądotwórczych. Znakomita konstrukcja i nienaganna jakość materiałów zapewniają wysoką moc i trwałość oraz niższe koszty eksploatacj. 
Filtry 

Nasze filtry są tak opracowane, aby zapobiegać przedwczesnemu zatykaniu się i jednocześnie zapewnić bezpieczne filtrowanie cząstek o określonym rozmiarze. Ich budowa i wykonanie zapobiegają awarii nawet w najcięższych warunkach pracy. Jaką wartość dodaną zapewniamy?

  • Wysoka jakość wykonania. Oryginalne filtry są specjalnie dostosowane do wymagań technicznych marki HIMOINSA. Dlatego też jest to najlepszy wybór dla posiadanych maszyn. 
  • Najwyższej próby materiał filtracyjny. Materiał filtracyjny to kluczowy element w filtrach powietrza i cieczy. Nasze filtry zapewniają wyższą wydajność, rzadsze zatykanie się i większą pojemność.
  • Optymalna ochrona silnika. Nasze filtry podnoszą sprawność silnika, skracają przestoje oraz obniżają koszty operacyjne.


Oleje

Oleje silnikowe odgrywają główną rolę w ochronie inwestycji w agregaty prądotwórcze marki HIMOINSA. Nasze oleje zostały opracowane w celu zmaksymalizowania wydajności poprzez ochronę silnika przed zużyciem, korozją i szkodliwymi cząsteczkami. 

Dzięki dodatkom w nowej technologii zapewniają wyższy poziom ochrony i czyszczenia silnika oraz turbosprężarki w porównaniu z innymi olejami typu SHPD lub THPD dostępnymi na rynku. Stosowane są wysokiej jakości, odporne detergenty, które utrzymują silnik wolny od sadzy i pomagają usuwać lakiery, zapewniając maksymalną ochronę przed tworzeniem się kwasów powstających w wyniku spalania paliwa aż do ostatniego dnia użytkowania, pod warunkiem że przestrzegane są terminy wymiany oleju wskazane przez producenta.CZĘŚCI ZAMIENNE 24/7
ONLINE

Całodobowy serwis sprzedaży części zamiennych online.