CENTRUM DANYCH

Agregaty prądotwórcze zapewniające bezpieczeństwo danychBEZPIECZEŃSTWO

Podstawową zasadą w każdym centrum danych jest zapewnienie bezpieczeństwa danych. Agregaty prądotwórcze marki HIMOINSA przeznaczone do tego typu obiektów mogą być wyposażone w redundantny system rozruszników: elektryczny + hydrauliczny lub elektryczny + pneumatyczny. W ten sposób uruchomienie silnika jest w 100% zagwarantowane.

OPEX

CHŁODNICA ZMIENNOOBROTOWA.

Automatyczna regulacja pracy chłodnicy w zależności od temperatury silnika zapewni niższe zużycie paliwa i niższy poziom hałasu. Automatyczna regulacja pracy chłodnicy dostępna jest w ramach opcji.

SZYBKOŚĆ REAKCJI

Dzięki wyposażeniu pompy w układ podgrzewania, temperatura wody w silniku utrzymywana jest na poziomie co najmniej 40ºC, co umożliwia uruchomienie agregatów prądotwórczych w ciągu 10 sekund od jakiejkolwiek awarii sieci, zapewniając tym sposobem pełne zabezpieczenie nieprzerwanego zasilania w centrum danych.
KRZYWA URUCHAMIANIA SILNIKA.

W ciągu 10 sekund od awarii sieci silnik uruchamia się i zaczyna pracować na 100% swojej mocy.


Do osiągnięcia 100% mocy silnika

(W zależności od modelu silnika)


WYSOKOWYDAJNE AKUMULATORY

Akumulatory stosowane w generatorach HIMOINSA są przygotowane do przechodzenia wielu cykli ładowania/rozładowania, co przedłuża ich żywotność. Również w wysokich temperaturach akumulatory te są w stanie pracować nawet dwa razy dłużej niż ich zwykłe odpowiedniki.


ŁATWY MONTAŻ I TRANSPORT

HIMOINSA wyposaża swoje urządzenia w wewnętrzny tłumik, aby zoptymalizować rozmiar kontenera, a tym samym zminimalizować koszty i czas transportu oraz montażu. Taki układ wydechowy należy do standardowego wyposażenia wszystkich pojemników.


POWŁOKA ANTYKOROZYJNA O WYSOKIEJ ODPORNOŚCI  

Proces malowania kontenerów jest bardzo drobiazgowy i dosyć złożony, ponieważ obejmuje wstępne czyszczenie oraz pasywację w czterech etapach, po których następuje nałożenie na powierzchnię warstwy płynnej składającej się z trzech różnych komponentów. Zapewnia to ostateczną grubość warstwy na poziomie 250 mikronów i klasę korozyjności C5-M (średnia) wg normy ISO 12944.


ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

                              

HIMOINSA wnosi wartość dodaną do sektora Data Center dzięki rozwiązaniom inżynieryjnym – koncepcji definiującej działalność firmy, a polegającej na projektowaniu i dostosowywaniu wszystkich produktów do danego projektu, w oparciu o dogłębną wiedzę techniczną w celu dostosowania urządzeń do konkretnych specyfikacji klienta.